Yatak Odası Taş Duvar

Taş Kaplama yüzyılın modası eskimeyen mozaik taş grubunda yer almaktadır.Çağın en gereksimi olan şey dekoratif bir ev veya bir ofisdir, işte günümüzün dekoratif anlayışına çağre sizlerle paylaştığı numuneler ve uygulamaları yakında inceleyebilir hatta bize ulaşıp uzman yetkililere  sizin için en iyi patlatma taşı seçebilirsiniz. Oturma Odanızı, Mutfagınızı, Banyonuzu Çatı Katınızı ve Evinizin Neresine İsterseniz Taş Kaplama İle Dekorasyonun En Önemli Faktörünü Oluşturmuş Olursunuz. Bu Konuda Dekorasyon Uzmanımızla Beraber Odanızın Mobilya Döşeme Renkleri İle Uyum Taş Kaplamayı Seçmenize Yardımcı Olur. Modern TV ünitelerinin konumlandırıldığı duvarlarda, mutfak dekorasyonunda ve banyo gibi ıslak mekânlarda taş duvar panellerini görmek mümkün.

yatak-odasi-tas-duvar15.jpgyatak-odasi-tas-duvar24.jpgyatak-odasi-tas-duvar9.jpgyatak-odasi-tas-duvar12.jpgyatak-odasi-tas-duvar10.pngyatak-odasi-tas-duvar19.jpgyatak-odasi-tas-duvar2.jpgyatak-odasi-tas-duvar11.jpgyatak-odasi-tas-duvar22.jpgyatak-odasi-tas-duvar17.jpgyatak-odasi-tas-duvar4.jpgyatak-odasi-tas-duvar18.jpgyatak-odasi-tas-duvar8.jpgyatak-odasi-tas-duvar.jpgyatak-odasi-tas-duvar20.jpgyatak-odasi-tas-duvar14.jpgyatak-odasi-tas-duvar5.jpgyatak-odasi-tas-duvar7.jpgyatak-odasi-tas-duvar16.jpgyatak-odasi-tas-duvar13.jpgyatak-odasi-tas-duvar3.jpgyatak-odasi-tas-duvar21.jpgyatak-odasi-tas-duvar6.jpegyatak-odasi-tas-duvar23.jpg

Üstelik taş panellerin çeşit bakımından da çok zengin olması dikkat çekici fikirler çıkartıyor ortaya. Doğal taşların kullanımı açısından popülerliğini arttıran bir ürün olarak mozaik dekorasyonda oldukça yaygın kullanılmaktadır. Hammaddesi olan Mermer ve traverten tamamen doğal malzemelerdir.  Fabrikasyon değildir, yani içerisinde herhangi bir kimyasal madde barındırmaz. Bakım gerektirmeden özelliğini, rengini  uzun yıllar boyu korur. Kaliteli tasarımların özenli bir el işçiliği ile uygulanması sonucu  mozaik halini alan bu ürünler dekorasyonun vazgeçilmezleri halinde. Birbirinden farklı modelleri ile göz dolduran ve son yıllarda sıkça kullanılan mozaik ürünler dekorasyonda tekdüzelikten kurtulmamıza yardımcı olurken, mekanlara sıcaklık ve zenginlik katıyor.


İletişim

Adres: Adil Mah. Said Nursi Cad. Eflatun Sok. No:1
Sultanbeyli/İstanbul
e-Posta: info@dekoratifstone.com
Telefon:  0216 606 14 58
Cep Telefonu:  0505 030 63 24