Yapay Taş Kaplama

Dekoratif Stone'den Yapı Doğal Taş Gerçeğinin, elde edilmesinden kullanımına kadar gerektirdiği zor şartlar, kullanılacak yerin alan olarak yetersizliği, kullanım sırasında inşaat kirliliği yapmaması, kısa zamanda montajının tamamlanabilmesi nedeniyle zamandan tasarruf sağlaması ve dekorasyonda çok geniş bir yelpazede kullanım olanağı tanıması gibi panellerin pek çok avantajı bulunuyor. Yapay taş kaplama genellikle villa tarzı evlerde tercih edilse de birçok evde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sadece dış cephede değil evinizin balkonunda ya da bahçesinde bu dekorasyon türünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Özellikle bahçe dekorasyonu yapmak isteyenlerin gözdesi olan yapay taş kaplama ortama kattığı hava ile büyük beğeni toplamaktadır. Bünyesinde bulundurduğu çeşitler sayesinde birçok dekorasyona uyum sağlamaktadır. Farklı renk ve modelleri ile insanların karşısına çıkan yapay taş kaplama dekorasyonu sayesinde evinizde oluşturmak istediğiniz dekorasyona farklı bir yön verebilirsiniz.

yapay-tas-kaplama5.jpgyapay-tas-kaplama16.jpgyapay-tas-kaplama9.jpgyapay-tas-kaplama6.jpgyapay-tas-kaplama13.jpgyapay-tas-kaplama7.jpgyapay-tas-kaplama11.jpgyapay-tas-kaplama.jpgyapay-tas-kaplama14.jpgyapay-tas-kaplama15.JPGyapay-tas-kaplama10.jpgyapay-tas-kaplama3.jpgyapay-tas-kaplama8.jpgyapay-tas-kaplama4.jpgyapay-tas-kaplama12.jpgyapay-tas-kaplama2.jpg


İletişim

Adres: Adil Mah. Said Nursi Cad. Eflatun Sok. No:1
Sultanbeyli/İstanbul
e-Posta: info@dekoratifstone.com
Telefon:  0216 606 14 58
Cep Telefonu:  0505 030 63 24