Tv Arkası Taş Kaplama

Son zamanların en gözde dekorasyon malzemesi taş paneller. Kullanım alanı oldukça fazla ve sadece hayal edilebileceklerle sınırlı. İç ve dış dekorasyonda büyük farklar katabilecek olan taş duvarlar aynı zamanda kullanım ve uzun ömürlülük açısından da çok avantajlı görünüyor. Dekorasyonda taş kullanmak çok eski zamanlardan beri uygulanmaktadır. Taş duvar ve tuğla duvar kaplama ürünleri uzun yıllardan beri Avrupa ve Amerika’da duvar dekorasyonu çözümlerinde yoğun olarak kullanılmasına karşın ülkemizdeki kullanımları ancak son yıllarda yaygınlaşmaya başlamıştır. Taş kaplama veya tuğla kaplama görüntüsünü dilerseniz yapay taş veya kültür taşı olarak adlandırılan ancak orjinalinde gerçek taş olan ürünlerimizi kullanarak inceliye bilirsiniz. Taş Duvar Kaplamaları kaplamaları kullanım alanları ev duvarlarına, Ofis duvarlarına, Bina girşlerinde, Dış cephe duvarlarında, Kafe duvarında, Otel lobilerinde, Lokanta, Bar duvarlarına, Teras duvarına, Daireler de, Plazma arkası duvarında, Giriş holler ve kolidor duvarlarında, salon duvarlarında, İÇ VE DIŞ duvarların genelinde kullanılabilir..Yaşam alanlarınızı zengin mekanlar oluştura bilirsiniz, Ürün seçiminizi siz belirleyin biz uygulayalım.. Salon ya da oturma odasında televizyon izlemenin keyfini yaşarken, farklı görsellikler katarak odanın havasını da değiştirebilirsiniz. TV arkası taş kaplama modelleri özellikle salonlarına değişik hava katmak isteyenler için, birçok renk seçeneği ile sizlere sunulmuştur. Bu modellerde hem görsellik hem de duvar rengine uyumluluk vardır. Daha açık taş kaplama yaptırırsanız, duvarlarınızı bir ton koyu boyayarak, taşların güzelliğini ortaya çıkartabilirsiniz. Ya da taşları daha koyu seçebilirsiniz. Değişik ve farklı kombinler yaratmanız mümkündür. Birçok evde tablo gibi durmaktadır. Ve görüntüsü odanın birden değişmektedir. Özellikle salonlarında tercih edenler, eşyalarını da taş duvar kaplamaya uygun olarak bütünleştirerek hoş uyumlar sağlamaktadır.

tv-arkasi-tas-kaplama9.pngtv-arkasi-tas-kaplama15.jpgtv-arkasi-tas-kaplama17.jpgtv-arkasi-tas-kaplama12.jpgtv-arkasi-tas-kaplama3.jpgtv-arkasi-tas-kaplama13.pngtv-arkasi-tas-kaplama2.jpgtv-arkasi-tas-kaplama6.jpgtv-arkasi-tas-kaplama7.jpgtv-arkasi-tas-kaplama.pngtv-arkasi-tas-kaplama19.jpgtv-arkasi-tas-kaplama21.jpgtv-arkasi-tas-kaplama16.jpgtv-arkasi-tas-kaplama14.jpgtv-arkasi-tas-kaplama10.jpgtv-arkasi-tas-kaplama5.jpgtv-arkasi-tas-kaplama4.jpgtv-arkasi-tas-kaplama20.jpgtv-arkasi-tas-kaplama18.jpgtv-arkasi-tas-kaplama11.jpgtv-arkasi-tas-kaplama8.jpg

Taş kaplama modelleri, ev de temizliğin de kolay olmasını sağlayacaktır. Boyanma istemediği için, bakımları da oldukça kolaydır. Bu da ev hanımlarımızın, zamanlarının kendilerine kalmasını da sağlayacaktır. Tv arkası taş kaplama modelleri çok çeşitli seçenekleri ile her evde uyum yaratır. İster düz, isterse karma renklerin bütünleşmesi ile yapılan TV arkası taş kaplama evinize güzel bir hava katacaktır. Bu modelleri evlerinde farklı atmosferler oluşturmak için kullananların sayısı da oldukça fazladır. Dekoratif Duvar Paneli İle Plazma Arkası Taş Kaplama artık çok pratik, kolay ve ucuz bir çelikde olucaktır. Piyasada bulunan malzemelerden daha çekici ve daha ucuz olan bu malzeme kesinlike içerinde zehirli gaz içermemektedir. Aynı zaman ses ve ısı yalıtımıda yapmaktadır. Şimdi bazı uygulanmış alanlar ve bazı modelleri sizlere gösterelim. Plazma arkası tuğla kaplamaları ev içinde de çok tercih edilmektedir. Sizde plazma ünitenizin arkasında tuğla uygulaması yaparak hem ferah mekanlar yaratın hemde yapılarınızın değerini arttırın. Tuğla ve panel kaplamaları plazma tv ünitesi arkalarına mükemmel bir şıklık katacaktır. Uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz. Plazma arkası doğal taş kaplamaları ev içinde de çok tercih edilmektedir. Sizde plazma ünitenizin arkasında doğal taş uygulaması yaparak hem ferah mekanlar yaratın hemde yapılarınızın değerini arttırın. Doğal taş kaplamaları plazma tv ünitesi arkalarına mükemmel bir şıklık katacaktır. Uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz. Taş duvar kaplama tasarımı son yıllarda oldukça fazla tercih edilen ev dekorasyonu haline geldi.

İlk yapılmaya başladığı dönemlerde oldukça maliyetli olan taş duvar kaplama son dönemde biraz daha uygun maliyetlere yapılmaktadır. Evin her köşesine taş duvar kaplama yaptırmak yerine tek duvarda tercih edilen taş duvar kaplamalar evin şıklığına şıklık katıyor. Tek köşeye yapılan taş duvar kaplamalar maliyetide oldukça düşürmeye yardımcı oluyor. Taş duvar kaplama yaptırmak isteyenler televizyon arkasına ünite şeklinde de yaptırıyor.


İletişim

Adres: Adil Mah. Said Nursi Cad. Eflatun Sok. No:1
Sultanbeyli/İstanbul
e-Posta: info@dekoratifstone.com
Telefon:  0216 606 14 58
Cep Telefonu:  0505 030 63 24