Taş Tuğla Kaplama

Tuğla Taş Kaplaması; İsteğe Bağlı Renk Seçenekleri Firma, müşterilerinin tasarım ve konseptlerine uygun özel renk taleplerine, ürün yelpazesinin dışındaki farklı renk uygulamalarıyla cevap verme esnekliğine sahip. Esnek yapısı sayesinde, her türlü yüzeyde oval formlar verilerek kullanılabiliyor. Ayrıca sıradan düz bir tavan, panelleriyle, tonoz veya kubbe tavanlara dönüştürülebiliyor. Herhangi bir projede kullanılan paneller, istendiğinde sökülerek yeniden kullanılabiliyor.

Bu özelliği, günümüzde önem kazanan materyallerin yeniden kullanılması konusuna da katkıda bulunuyor. panelleri kaliteli ve sağlam yapısı sayesinde, uygulanan mekanlarda dokusundan ve mükemmel görüntüsünden hiçbir şey kaybetmeden görevini yerine getiriyor.

tas-tugla-kaplama10.jpgtas-tugla-kaplama8.jpgtas-tugla-kaplama2.jpgtas-tugla-kaplama4.jpgtas-tugla-kaplama.jpgtas-tugla-kaplama15.JPGtas-tugla-kaplama9.jpgtas-tugla-kaplama21.jpgtas-tugla-kaplama16.jpgtas-tugla-kaplama20.jpgtas-tugla-kaplama7.jpgtas-tugla-kaplama11.jpgtas-tugla-kaplama19.jpgtas-tugla-kaplama17.jpgtas-tugla-kaplama13.jpgtas-tugla-kaplama12.jpgtas-tugla-kaplama17.pngtas-tugla-kaplama14.jpgtas-tugla-kaplama3.jpgtas-tugla-kaplama6.jpgtas-tugla-kaplama5.jpg


İletişim

Adres: Adil Mah. Said Nursi Cad. Eflatun Sok. No:1
Sultanbeyli/İstanbul
e-Posta: info@dekoratifstone.com
Telefon:  0216 606 14 58
Cep Telefonu:  0505 030 63 24