Şömine Taş Kaplama

Dekoratif Taşlar İle Şömine Taş Kaplama. Modern ve minimalist döşenmiş yaşam alanlarında doğal dokular çok moda.Yazlık veya kışlık evlerimizde, her yerde doğal taş dokulu dekoratif duvar panoları uygulama kolaylığıyla da tercih ediliyor.Değişik renk ve modelleriyle her mekanda kullanılabiliyor. Şömine Kenar Duvar Taş Kaplama Modern Dekor Haline Gelmiştir. Çarpma taş kaplama şöminenin yanlarına kaplanırken haznenin yanlarına üst ve alt bölümü kırmızı tuğla ile hareketlendirilmiştir. Üst, alt küpeştenin yanı sıra üst konsollarda el işçiliği ile hazırlanmıştır.

somine-tas-kaplama8.jpgsomine-tas-kaplama21.jpgsomine-tas-kaplama17.jpgsomine-tas-kaplama9.jpgsomine-tas-kaplama20.jpgsomine-tas-kaplama4.jpgsomine-tas-kaplama3.jpgsomine-tas-kaplama10.jpgsomine-tas-kaplama14.jpgsomine-tas-kaplama19.jpgsomine-tas-kaplama7.jpgsomine-tas-kaplama12.jpgsomine-tas-kaplama15.jpgsomine-tas-kaplama5.jpgsomine-tas-kaplama23.jpgsomine-tas-kaplama18.jpgsomine-tas-kaplama6.jpgsomine-tas-kaplama.jpgsomine-tas-kaplama11.jpgsomine-tas-kaplama22.jpgsomine-tas-kaplama2.jpgsomine-tas-kaplama16.jpg

Hazne üstü savaş arabası kabartmasıda taş ev olarak yapılan binanın iç görüntüsünü seçilen pegasus hazne ile tamamlamıştır.Klasik ve tarihi yapısıyla ön planda görülen çarpma taş kaplama şömine eskilerin unutulmaz sembollerini üzerinde taşıyor. Şöminenin tarihinin ne kadar eskiye dayandığı düşünülürse bu oyma işleme sembolleri ile bütünleşerek daha hoş bir yapı altında taşlı şömineyi seçmiş olacaksınız. Çarpma taş kaplama şöminenin yanlarına kaplanırken haznenin yanlarına üst ve alt bölümü kırmızı tuğla ile hareketlendirilmiştir.


İletişim

Adres: Adil Mah. Said Nursi Cad. Eflatun Sok. No:1
Sultanbeyli/İstanbul
e-Posta: info@dekoratifstone.com
Telefon:  0216 606 14 58
Cep Telefonu:  0505 030 63 24