Ofis Taş Kaplama

Dekoratif Taş Ofislerin her duvarına her türlü iç ve dış mekânda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bol çiçekli ve ağaçlı peyzaj ürünü bir bahçeye patlatma mermer bahçe taşları en uygun giden dekoratif kaplama malzemesi olacaktır. Tezgâh, küpeşteler, sıcak kış günlerinizde salonunuzu süsleyen şöminelerde, çeşme kenarlarında, söve, bordür, lavabo ve sütunlarda sıklıkla kullanılırlar. İç ve dış cephelerde kullanabileceğiniz modern ve stil sahibi bir üründür. Gelişen teknoloji, dekorasyon konusunda da pek çok yenilik getiriyor.  Taş  Doğal Taş Kaplamaları, mekanlara, eskinin taş, arduvaz, beton, kiremit görüntü ve hissini verirken, yeni teknoloji anlayışıyla üretilmiş olmasının avantajlarını barındırıyor.

ofis-tas-kaplama15.jpgofis-tas-kaplama10.jpgofis-tas-kaplama.pngofis-tas-kaplama14.jpgofis-tas-kaplama11.jpgofis-tas-kaplama5.jpgofis-tas-kaplama3.jpgofis-tas-kaplama4.jpgofis-tas-kaplama8.jpgofis-tas-kaplama9.jpgofis-tas-kaplama2.jpgofis-tas-kaplama7.jpgofis-tas-kaplama12.jpgofis-tas-kaplama13.jpgofis-tas-kaplama6.jpg

Doğal Taş kaplama uygulamaları ile yapılarınıza estetik katabilirsiniz. Taş Kaplama Uygulama Resimleri; Taş Duvar Kaplamaları kaplamaları kullanım alanları ev duvarlarına, Ofis duvarlarına, Bina girişlerinde, Dış cephe duvarlarında, Kafe duvarında, Otel lobilerinde, Lokanta, Bar duvarlarına, Teras duvarına, Daireler de, Plazma arkası duvarında, Giriş holler ve koridor duvarlarında, salon duvarlarında, İÇ VE DIŞ duvarların genelinde kullanılabilir. Yaşam alanlarınızı zengin mekanlar oluştura bilirsiniz, Ürün seçiminizi siz belirleyin biz uygulayalım.


İletişim

Adres: Adil Mah. Said Nursi Cad. Eflatun Sok. No:1
Sultanbeyli/İstanbul
e-Posta: info@dekoratifstone.com
Telefon:  0216 606 14 58
Cep Telefonu:  0505 030 63 24