Duvar Taşları

Duvar Taşları iç mekan ve dış mekanda günümüz trendlerine uygun bir şekilde sizler için tasarlanmıştır. Uygulama yapılan yeri doğal bir görünüme kavuşturur. İstanbul genelinde uygulamamız ve taş satışımız mevcut olup kalite standartlarında sizlere hizmet vermekteyiz... Modası geçen ve bir hayli eskiyen mutfak seramiklerimin yerine bu tip bir kaplama yaptırmayı düşünüyorum ve geniş çaplı bir araştırma yaptım. Benim gibi bu duvar panellerine doğal taşın sıcak görüntüsüne hayran olan  okurları için araştırma sonuçlarımı burada paylaşmak istedim. İşte dekoratif duvar kaplamaları hakkında merak edilen her şey.  Yakın zamana kadar otantik dekorasyon tarzlarında kullanılıyordu fakat bugün modern dekorasyonlarında da büyük ilgi uyandırıyor.

duvar-taslari7.jpgduvar-taslari17.jpgduvar-taslari14.jpgduvar-taslari4.jpgduvar-taslari10.jpgduvar-taslari9.pngduvar-taslari.jpgduvar-taslari5.jpgduvar-taslari2.jpgduvar-taslari3.jpgduvar-taslari8.jpgduvar-taslari13.jpgduvar-taslari12.jpgduvar-taslari16.jpgduvar-taslari18.jpgduvar-taslari6.jpgduvar-taslari11.jpgduvar-taslari15.jpg

Modern TV ünitelerinin konumlandırıldığı duvarlarda, mutfak dekorasyonunda ve banyo gibi ıslak mekanlarda taş duvar panellerini görmek mümkün. Üstelik taş panellerin çeşit bakımından da çok zengin olması dikkat çekici fikirler çıkartıyor ortaya. Taş Duvar Kaplama ,Doğal taşlar, traverten, mermer, granit ve mozaik dekorasyonda sürekli karşılaştığımız yapı malzemeleri çeşitli teknikler kullanılarak dekoratif duvar panellerine dönüşüyor. Püskürtme, patlatma, eskitme gibi birçok teknik ile hazırlanan taş duvar panelleri çeşitli aşamalardan geçerek hazırlanmaktadır. İşlenen taşların paneller haline getirilmesi dekorasyondan büyük kolaylıklar sağlıyor.


İletişim

Adres: Adil Mah. Said Nursi Cad. Eflatun Sok. No:1
Sultanbeyli/İstanbul
e-Posta: info@dekoratifstone.com
Telefon:  0216 606 14 58
Cep Telefonu:  0505 030 63 24