Dış Mekan Taş Kaplama

Dış mekan ve bahçe duvar kaplamaları. Dış mekan ve bahçe duvar kaplamalarında ne aradığınız bilmiyorsanız bize sorun. Dış mekan ve bahçe duvar kaplamaları bir çok farklı yöntemle yapılır. Dış Cephe Taş Kaplama Doğal Taş kaplamalar ise kolay elde edilmesi ve kullanım süreci gibi pek çok nedenle tercih edilen ürünler. Doğal Taş Kaplama cins ve renk çeşitliliği ile dekorasyona gereksinimi olan her yerde pratik bir şekilde kullanılması birinci tercih nedeni. İç ve dış cephelerin kaplanmasında taş, tuğla, kiremit, arduvaz, beton dokularını gerçeğini aratmayacak şekilde verebilen ürün, sadece bu kullanımla da sınırlı değil. Betondan yapılmış bir dolap, tezgah ya da masa görünümü çok pratik, temiz, kolay ve kısa zamanda elde edilebiliyor. Işık oyunlarına olanak sağlaması, aydınlatma ürünleriyle desteklendiğinde mükemmel sonuca ulaştırıyor. Bu yüzden tasarım yapılırken, ürünün sadece gündüz hali değil gece hali de düşünülerek dekorasyonda yeri hazırlanmalı. Doğal Taş kaplamalar ise kolay elde edilmesi ve kullanım süreci gibi pek çok nedenle tercih edilen ürünler. Doğal Taş Kaplama cins ve renk çeşitliliği ile dekorasyona gereksinimi olan her yerde pratik bir şekilde kullanılması birinci tercih nedeni.

dis-mekan-tas-kaplama2.jpgdis-mekan-tas-kaplama9.jpgdis-mekan-tas-kaplama5.jpgdis-mekan-tas-kaplama13.jpgdis-mekan-tas-kaplama14.jpgdis-mekan-tas-kaplama16.jpgdis-mekan-tas-kaplama7.jpgdis-mekan-tas-kaplama4.jpgdis-mekan-tas-kaplama17.jpgdis-mekan-tas-kaplama8.jpgdis-mekan-tas-kaplama12.jpgdis-mekan-tas-kaplama18.jpgdis-mekan-tas-kaplama6.jpgdis-mekan-tas-kaplama11.jpgdis-mekan-tas-kaplama3.jpgdis-mekan-tas-kaplama15.jpgdis-mekan-tas-kaplama.jpgdis-mekan-tas-kaplama10.jpg

İç ve dış cephelerin kaplanmasında taş, tuğla, kiremit, arduvaz, beton dokularını gerçeğini aratmayacak şekilde verebilen ürün, sadece bu kullanımla da sınırlı değil. Betondan yapılmış bir dolap, tezgah ya da masa görünümü çok pratik, temiz, kolay ve kısa zamanda elde edilebiliyor. Işık oyunlarına olanak sağlaması, aydınlatma ürünleriyle desteklendiğinde mükemmel sonuca ulaştırıyor. Bu yüzden tasarım yapılırken, ürünün sadece gündüz hali değil gece hali de düşünülerek dekorasyonda yeri hazırlanmalı.


İletişim

Adres: Adil Mah. Said Nursi Cad. Eflatun Sok. No:1
Sultanbeyli/İstanbul
e-Posta: info@dekoratifstone.com
Telefon:  0216 606 14 58
Cep Telefonu:  0505 030 63 24