Dekoratif Duvar Taşları

Modası geçen ve bir hayli eskiyen mutfak seramiklerimin yerine bu tip bir kaplama yaptırmayı düşünüyorum ve geniş çaplı bir araştırma yaptım. Benim gibi bu duvar panellerine doğal taşın sıcak görüntüsüne hayran olan okurları için araştırma sonuçlarımı burada paylaşmak istedim. İşte dekoratif duvar kaplamaları hakkında merak edilen her şey. İlk yapılmaya başladığı dönemlerde oldukça maliyetli olan taş duvar kaplama son dönemde biraz daha uygun maliyetlere yapılmaktadır. Evin her köşesine taş duvar kaplama yaptırmak yerine tek duvarda tercih edilen taş duvar kaplamalar evin şıklığına şıklık katıyor. Tek köşeye yapılan taş duvar kaplamalar maliyetide oldukça düşürmeye yardımcı oluyor. Taş duvar kaplama yaptırmak isteyenler televizyon arkasına ünite şeklinde de yaptırıyor.

dekoratif-duvar-taslari8.jpgdekoratif-duvar-taslari21.jpgdekoratif-duvar-taslari5.jpgdekoratif-duvar-taslari13.jpgdekoratif-duvar-taslari9.JPGdekoratif-duvar-taslari10.jpgdekoratif-duvar-taslari15.jpgdekoratif-duvar-taslari19.jpgdekoratif-duvar-taslari2.jpgdekoratif-duvar-taslari14.jpgdekoratif-duvar-taslari16.pngdekoratif-duvar-taslari7.jpgdekoratif-duvar-taslari20.jpgdekoratif-duvar-taslari17.jpgdekoratif-duvar-taslari3.jpgdekoratif-duvar-taslari.jpgdekoratif-duvar-taslari12.jpgdekoratif-duvar-taslari11.jpgdekoratif-duvar-taslari4.jpgdekoratif-duvar-taslari6.jpgdekoratif-duvar-taslari18.jpg

Doğal taşlara ilk olarak dekorasyon gözüyle baksakta doğal taşlar doğal bir yapı malzemesidir aslında. Doğal taşlar yıllarca soğuğa ve sıcağa maruz kaldığı için belirli bir sağlamlığa ulaşmış ve artık güneşten ve yağmurdan etkilenmemektedir bir tuğla yada briket gibi. Günümüzde ise dekorasyon olayına farklı bir boyut katan firmalar var bunlar doğal taş görünümlü duvar kağıdı ve cephe kaplama ürünleri imalatı yapmakta.


İletişim

Adres: Adil Mah. Said Nursi Cad. Eflatun Sok. No:1
Sultanbeyli/İstanbul
e-Posta: info@dekoratifstone.com
Telefon:  0216 606 14 58
Cep Telefonu:  0505 030 63 24